СОНОМЕД, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

Юридична назваСОНОМЕД, ТОВ
Адреса
04214, м. Київ, вул. Північна, 3, оф. 5
Телефони

Продукція, послуги

Фото — СОНОМЕД, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН Ми пропонуємо офіційне сертифіковане діагностичне обладнання високого класу, Узі апарати, відеоендоскопія, Wi-Fi Узі датчики, а також витратні матеріали для медичного обладнання.

Порт-системи, що імплантуються, для хіміотерапії, парентерального харчування, довгострокового введення ліків та розчинів:
- голки Хубера (голки Губера) виробництва PEROUSE Medical;
- порт-системи POLYSITE®, що імплантуються;
- венозний педіатричний мікро-порт POLYSITE® 2005 ISP;
- венозний мікро-порт для дорослих POLYSITE® 2007 ISP;
- венозний міні-порт для дорослих POLYSITE® 3007 ISP;
- венозний порт для ін’єкцій під високим тиском для дорослих POLYSITE® 40010 ISP;
- венозний стандартний порт для дорослих POLYSITE® 4008 ISP;
- голки Хубера POLYPERF® для порт-систем;
- з’єднувальна лінія POLYPERF® з голкою Хубера;
- голка Хубера POLYPERF® З Y-видним роз’ємом;
- безпечна голка Хубера PPS Flow+®.

Бездротові УЗД WI-FI датчики Sonostar для ультразвукових досліджень:
- мікроконвексний бездротовий УЗД WI - FI датчик. Режим відображення: B, B/M, B + PW;
- конвексний бездротовий Wi-Fi датчик . Режим відображення: B, B/M, версія кольорового доплера з B+Color, B+PDI, B+PW;
- конвексно-лінійний бездротовий Wi-Fi датчик з подвійною голівкою. Режим відображення : B, B/M, версія кольорового доплера, PDI, PW;
- лінійний мікроконвексний бездротовий УЗД Wi-Fi датчик. Режим відображення: B, B/M, версія кольорового доплера, PDI, PW;
- мікроконвексний вагінальний бездротовий УЗД Wi-Fi датчик/ Режим відображення: B, B/M, версія кольорового доплера з B+Color, B+PDI, B+PW;
- конвексно-вагінальний бездротовий УЗД Wi-Fi датчик/ Режим відображення: B, B/M, версія кольорового доплера з B+Color, B+PDI, B+PW.

Інформація про компанію

Медичні витратні матеріали - необхідна складова будь-якої організації в галузі охорони здоров’я. Вони допомагають забезпечити безпеку пацієнтів і зручність роботи медичного персоналу. І тут постає завдання - вибір надійного постачальника медичних витратних матеріалів.

ТОВ ”Сономед” з 2008 року є офіційним представником та постачальником медичних витратних матеріалів компанії-виробника VYGON (Франція - Німеччина) та PEROUSE Medical (Франція).

Наші кваліфіковані фахівці здійснюють індивідуальний підхід до кожного клієнта. Медичне обладнання пропонує сучасні рішення за рахунок інноваційних технологій, надає більш якісні рішення для пацієнтів

Ми забезпечуємо маркетинг та продаж ексклюзивної медичної продукції в Україні. А саме: центральних венозних катетерів, глибоких венозних ліній (PICC катетерів), катетерів для введення сурфактанту та інших витратних матеріалів для недоношених дітей. Інформаційно підтримуємо та надаємо допомогу неонатологічним та педіатричним відділенням з опанування техніки введення глибоких венозних ліній у новонароджених. Постачаємо імплантовані порт-системи для онкологічних хворих; катетери для терапії діалізу; шлункові зонди для ентерального харчування у дорослих та дітей.

Усі медичні витратні матеріали мають необхідні сертифікати, відповідають вимогам міжнародних та національних стандартів якості. Тому ви можете бути впевнені, що наша продукція відповідає високим стандартам безпеки та якості.

Надаємо листи авторизації для участі в тендерах та консультуємо з питань придбання, експлуатації та обслуговування УЗД обладнання.

Обираючи ТОВ ”Сономед”, ви зекономити кошти та забезпечите якість!

Маркетингова інформація

Торгові марки
PEROUSE Medical (Франція)
Sonostar (Китай)

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

порт система, орт система ціна, порт система купити, голка для порт системи, порт система для хіміотерапії ціна, інфузійна порт система для хіміотерапії, порт-системи, що імплантуються, венозна порт система, голка губера, голка хубера, perouse, апарат узд, узд апарат ціна, купити узд апарат, ультразвуковий сканер, бездротовий ультразвуковий wi-fi датчик, датчик для узд, wi-fi датчик для узд

Про компанію

Код ЄДРПОУ42793886
Керівник
Жилін Дмитро Олександрович — директор
Дата реєстрації04.02.2019
Дата оновлення09.01.2024

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
10:00 — 14:00
Неділя:
10:00 — 14:00
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОНОМЕД, ТОВ» присвоєно код 42793886.

Керівником підприємства «СОНОМЕД, ТОВ» є Жилін Дмитро Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОНОМЕД, ТОВ» — м. Київ, вул. Північна, 3, оф. 5.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «СОНОМЕД, ТОВ» офіційний сайт: https://sonomed.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваСОНОМЕД, ТОВ
Адреса
04214, м. Київ, вул. Північна, 3, оф. 5
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «СОНОМЕД, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах