ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, МИСТЕЦЬКА ШКОЛА СМТ. ДНІПРОВСЬКЕ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Контакти

Юридична адреса
51650, Дніпропетровська обл., Кам’янський р-н, смт. Дніпровське, вул. Шкільна, 9
Телефони
E-mail
Керівник, директор
Поляковська Тетяна Олексіївна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ42899827
Дата реєстрації21.03.2019
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, МИСТЕЦЬКА ШКОЛА СМТ. ДНІПРОВСЬКЕ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, МИСТЕЦЬКА ШКОЛА СМТ. ДНІПРОВСЬКЕ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» присвоєно код 42899827.

Керівником підприємства «ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, МИСТЕЦЬКА ШКОЛА СМТ. ДНІПРОВСЬКЕ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» є Поляковська Тетяна Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, МИСТЕЦЬКА ШКОЛА СМТ. ДНІПРОВСЬКЕ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» — Дніпропетровська обл., Кам’янський р-н, смт. Дніпровське, вул. Шкільна, 9.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, МИСТЕЦЬКА ШКОЛА СМТ. ДНІПРОВСЬКЕ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах