АВТОНОМНІ СИСТЕМИ ТЕХНОЛОГІЙ І ІННОВАЦІЙ, ТОВ

Фактична адреса
Киев бульвар Леси Украинки, 34
Юридична адреса
01042, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 34
Телефони

Продукція, послуги

Системи опалення, вентиляції та кондиціонування дають безліч переваг, а також безліч інноваційних продуктів, що дозволяють створити індивідуальне рішення для кожного клієнта.

Інформація про компанію

Компанія АСТІ - Автономні Системи Технологій і Інновацій має досвід в сфері опалення, кондиціонування і систем автоматизації та вентиляції більше 15 років.


Технології та енергії є частиною інфраструктури цифрового світу. Продукція АСТИ здатна стійко забезпечувати виконання цього основоположного принципу.Ми завжди розуміли нашу роль надійного і далекоглядного представника в сучасному світі інновацій в області опалення, кондиціонування, а також систем автоматизації та вентиляції. Ми усвідомлюємо величезну відповідальність, яку несемо як провідний постачальник послуг з підбору, продажу, монтажу та автоматизації обладнання для будинку, офісу, промислових споруд або адміністративних будівель. Ми з ентузіазмом і цілеспрямованістю вирішуємо будь-які завдання і вважаємо це частиною нашого корпоративного бачення і місії.Незалежно від рівня зрілості вашої системи управління енергоспоживанням, хороша система адаптується до ваших вимог і дозволяє по-новому поглянути на потенційну економію на всіх рівнях вашої діяльності. АСТИ пропонує універсальні рішення - ми можемо допомогти вам максимально використовувати потенціал будь-якої будівлі. Ця допомога простягається від моніторингу до визначення відповідних заходів.

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ43414951
Керівник
Крицька Людмила Іванівна
Дата реєстрації18.12.2019
Дата оновлення15.10.2023

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОНОМНІ СИСТЕМИ ТЕХНОЛОГІЙ І ІННОВАЦІЙ, ТОВ» присвоєно код 43414951.

Керівником підприємства «АВТОНОМНІ СИСТЕМИ ТЕХНОЛОГІЙ І ІННОВАЦІЙ, ТОВ» є Крицька Людмила Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОНОМНІ СИСТЕМИ ТЕХНОЛОГІЙ І ІННОВАЦІЙ, ТОВ» — м. Київ, бульвар Лесі Українки, 34.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «АВТОНОМНІ СИСТЕМИ ТЕХНОЛОГІЙ І ІННОВАЦІЙ, ТОВ» офіційний сайт: https://as-ti.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Фактична адреса
Киев бульвар Леси Украинки, 34
Юридична адреса
01042, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 34
Телефони
Відгуки про компанію «АВТОНОМНІ СИСТЕМИ ТЕХНОЛОГІЙ І ІННОВАЦІЙ, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах