БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
59233, Чернівецька обл., Вижницький р-н, смт. Берегомет, вул. Центральна, 129
Телефони
E-mail
 ,
Керівник, директор
Труфин Ніна Валентинівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ43777226
Дата реєстрації28.08.2020
Дата оновлення17.10.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 43777226.

Керівником підприємства «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ» є Труфин Ніна Валентинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ» — Чернівецька обл., Вижницький р-н, смт. Берегомет, вул. Центральна, 129.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах