БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА ЛІКАРНЯ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕГОМЕТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
59233, Чернівецька обл., Вижницький р-н, смт. Берегомет, вул. Центральна, 12
Керівник, директор
Марчук Людмила Матвіївна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ44095788
Дата реєстрації15.02.2021
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА ЛІКАРНЯ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕГОМЕТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА ЛІКАРНЯ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕГОМЕТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 44095788.

Керівником підприємства «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА ЛІКАРНЯ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕГОМЕТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Марчук Людмила Матвіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА ЛІКАРНЯ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕГОМЕТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Чернівецька обл., Вижницький р-н, смт. Берегомет, вул. Центральна, 12.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА ЛІКАРНЯ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕГОМЕТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах