ДНІПРОВСЬКИЙ ЗАВОД ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49094, м. Дніпро, набережна Перемоги, 48, к. 27
Телефони
E-mail
Керівник, директор
Анікєєв Максим Валерійович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ45115349
Дата реєстрації09.03.2023
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ДНІПРОВСЬКИЙ ЗАВОД ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ТОВ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОВСЬКИЙ ЗАВОД ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ТОВ» присвоєно код 45115349.

Керівником підприємства «ДНІПРОВСЬКИЙ ЗАВОД ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ТОВ» є Анікєєв Максим Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОВСЬКИЙ ЗАВОД ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ТОВ» — м. Дніпро, набережна Перемоги, 48, к. 27.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ДНІПРОВСЬКИЙ ЗАВОД ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах