ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЗВАРЮВАННЯ ТА ЕЛЕКТРОНІКИ ІМЕНІ Є. О. ПАТОНА

Контакти

Юридична адреса
49044, м. Дніпро, вул. Моссаковського, 2а
Керівник, директор
Левчук Леонід Олександрович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ00129314
Дата реєстрації20.05.1999
Дата оновлення28.07.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЗВАРЮВАННЯ ТА ЕЛЕКТРОНІКИ ІМЕНІ Є. О. ПАТОНА» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЗВАРЮВАННЯ ТА ЕЛЕКТРОНІКИ ІМЕНІ Є. О. ПАТОНА» присвоєно код 00129314.

Керівником підприємства «ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЗВАРЮВАННЯ ТА ЕЛЕКТРОНІКИ ІМЕНІ Є. О. ПАТОНА» є Левчук Леонід Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЗВАРЮВАННЯ ТА ЕЛЕКТРОНІКИ ІМЕНІ Є. О. ПАТОНА» — м. Дніпро, вул. Моссаковського, 2а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЗВАРЮВАННЯ ТА ЕЛЕКТРОНІКИ ІМЕНІ Є. О. ПАТОНА». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах