КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ, АТ

Юридична назваКРИВОРІЗЬКИЙ ЗАЛІЗОРУДНИЙ КОМБІНАТ, АТ
Адреса
50029, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Симбірцева, 1а

Продукція, послуги

Асфальтобетон / Конструкції залізобетонні / Матеріали стінні / Руда залізна агломераційна / Руда гематитова сира /Руда доменна /

Інформація про компанію

”Криворізький залізорудний комбінат” — одне з найбільших підприємств в Україні, головною діяльністю якого є видобуток залізної руди.

Основним сегментом діяльності підприємства є видобуток залізної руди, але також компанія володіє власним ремонтно-будівельним цехом і ремонтно-механічним заводом, які дозволяють виробляти різне обладнання та вироби з залізобетону.

Також компанія пропонує широкий перелік послуг, які охоплюють такі сфери як телекомунікації, управління залізничним транспортом, навчання. Завдяки наявності власної енерголабораторіі пропонуються різні лабораторні дослідження.

Нові технології дозволяють компанії підвищувати цінність сировини. Переробка мінеральних утворень полягає у видаленні шкідливих домішок і порожніх порід, вилучення корисних компонентів.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00191307
Керівник
Новак Сергій Борисович — Голова правління
Рік заснування
1973
Кількість співробітників8789 чел.
Дата реєстрації30.07.2001
Дата оновлення20.09.2021

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРИВОРІЗЬКИЙ ЗАЛІЗОРУДНИЙ КОМБІНАТ, АТ» присвоєно код 00191307.

Керівником підприємства «КРИВОРІЗЬКИЙ ЗАЛІЗОРУДНИЙ КОМБІНАТ, АТ» є Новак Сергій Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРИВОРІЗЬКИЙ ЗАЛІЗОРУДНИЙ КОМБІНАТ, АТ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Симбірцева, 1а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КРИВОРІЗЬКИЙ ЗАЛІЗОРУДНИЙ КОМБІНАТ, АТ» офіційний сайт: http://www.krruda.dp.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваКРИВОРІЗЬКИЙ ЗАЛІЗОРУДНИЙ КОМБІНАТ, АТ
Адреса
50029, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Симбірцева, 1а
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ, АТ»
Поділіться інформацією в соцмережах