КАХОВСЬКИЙ ЗАВОД ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ, ПАТ

Адреса
74800, Херсонська обл., м. Каховка, вул. Пушкіна, 109
Факс

Продукція, послуги

Продукція: Баки / Водонагрівачі / Домкрати / Запчастини до устаткування електрозварюванню / Устаткування електрозварювання / Напівавтомати зварювальні / Теплоелектровентілятори / Тнп/трансформатори побутові / Електрорадіатори

Рекламна інформація

ВАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» - найбільший у країнах СНД за обсягами виробництва, номенклатурі продукції і чисельності працівників виробник та розробник електрозварювального устаткування для дугового і контактного зварювання. 1 жовтня 2004 завод відзначив своє 75-річчя.
У тісній співпраці з Інститутом електрозварювання ім. Є. О. Патона завод виробляє складну наукомістку техніку з надійною системою управління, що дозволяє зміцнювати свої позиції, як на національному, так і на світовому ринку.
Електрозварювальне обладнання, виготовлене в Каховці, успішно конкурує з кращими зразками техніки провідних зарубіжних фірм і експлуатується в 76 країнах світу, в тому числі в США, Австрії, Китаї, Кореї. З обладнання для контактного стикового зварювання рейок і труб завод є світовим лідером.
На початку 2007 року на нових виробничих площах ВАТ «КЗЕСО» відкрито і успішно розпочав роботу завод з виробництва колійної техніки.
Номенклатура нового заводу включає в себе: машини рейкозварювальні самохідні КРС-1 і модернізація ПРСМ-3, щебенеочисні самохідні комплекси СЧ-100 і СЧ-601, планувальник баласту СПЗ-5.
Основними замовниками колійної техніки є залізничні організації, з якими завод успішно працює вже протягом багатьох років, поставляючи залізничникам унікальний, мобільний, на базі шасі МАЗ рейкозварювальний комплекс КСМ-005.
  Ключовий відмінною здатністю ВАТ «КЗЕСО» завжди було вміння контактувати з замовником, сумлінно виконувати всі його вимоги щодо виготовлення надійного зварювального обладнання, надання негайного кваліфікованого гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування, швидкому забезпеченню запасними частинами.
Ми будуємо свою політику на застосуванні сучасної техніки і технології, на тісній співпраці зі споживачами, на високій відповідальності виконуваних робіт.
Бездоганна надійність, сучасні експлуатаційні та якісні показники, багатоцільове призначення і простота управління зварювальної технікою ВАТ «КЗЕСО» - гарантія Вашого успіху.

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваКАХОВСЬКИЙ ЗАВОД ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНОГО УСТАТКУВАННЯ, ПРАТ
Код ЄДРПОУ00213993
Дата реєстрації27.04.2007
Дата оновлення01.03.2019
Керівник
Микитин Ярослав Іванович — генеральний директор
Бухгалтер
Трапезнікова Людмила Яківна
Рік заснування
1929
Кількість співробітників809 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАХОВСЬКИЙ ЗАВОД ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНОГО УСТАТКУВАННЯ, ПРАТ» присвоєно код 00213993.

Керівником підприємства «КАХОВСЬКИЙ ЗАВОД ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНОГО УСТАТКУВАННЯ, ПРАТ» є Микитин Ярослав Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАХОВСЬКИЙ ЗАВОД ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНОГО УСТАТКУВАННЯ, ПРАТ» — Херсонська обл., м. Каховка, вул. Пушкіна, 109.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КАХОВСЬКИЙ ЗАВОД ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНОГО УСТАТКУВАННЯ, ПРАТ» офіційний сайт: https://kzeso.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
74800, Херсонська обл., м. Каховка, вул. Пушкіна, 109
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАХОВСЬКИЙ ЗАВОД ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах