ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ АРМАТУРНИЙ ЗАВОД, ПРАТ

Адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 229

Продукція, послуги

- Арматура трубопровідна
- Засувки
- Затвори
- Інвентар спортивний
- Посуд з нержавіючої сталі
- Частини і приладдя до автомобілів
- Штампування
- Виробництво трубопровідної арматури

Інформація про компанію

Івано-Франківський арматурний завод - українське виробниче підприємство основною сферою діяльності якого є виробництво трубопровідної арматури.

Завод пропонує продукцію з двох категорій:

• Загальнопромислова арматура.
• Арматура для АЕС.
• Фланці.

Івано-Франківський арматурний завод є на сьогоднішній день одним з провідних виробників різних видів трубопровідної арматури в Україні. Продукція його використовується підприємствами нафтогазової промисловості, хімічними підприємствами, енергетичними та водопостачальними підприємствами, затребувана вона і в роботі металургійної галузі.

В даний час основними напрямками заводу є: випуск трубопровідної арматури; виробництво фланців - за цим напрямком завод є одним з провідних підприємств в масштабах СНД; випуск арматури, яка відноситься до виробів спеціального призначення та призначена для використання на атомних станціях.

Партнери заводу неодноразово відзначали не тільки високу якість виробів, яка в повній мірі відповідає як українським, так і міжнародним стандартам, а також і уміння керівництва заводу оптимальним чином організувати його діяльність. Це стосується і співпраці заводу з постачальниками сировини, і виконання зобов’язань перед своїми замовниками. Подібна організація тим важливіша, що замовниками підприємства є не тільки організації та підприємства України - продукція заводу давно і успішно поставляється також на зовнішні ринки.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00218271
Керівник
Шилюк Сергій Володимирович — президент
Бухгалтер
Константюк Ольга Володимирівна
Рік заснування
1971
Кількість співробітників258 чел.
Дата реєстрації31.07.1995
Дата оновлення18.06.2021

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ АРМАТУРНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» присвоєно код 00218271.

Керівником підприємства «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ АРМАТУРНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» є Шилюк Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ АРМАТУРНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» — м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 229.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ АРМАТУРНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» офіційний сайт: http://www.ifaz.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 229
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ АРМАТУРНИЙ ЗАВОД, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах