УКРЛІСПРОМОПТТОРГ, ПРАТ

Контакти

Адреса
01013, м. Київ, вул. Деревообробна, 5
Керівник
Зварич Сергій Романович — генеральний директор

Продукція, послуги

Укрлеспромоптторг - українська компанія яка працює на українському ринку з 1965 року і пропонує широкий асортимент комплектуючих і матеріалів для меблевої і деревообробної промисловостей від кращих європейських виробників.

Інформація про компанію

Укрлеспромоптторг - українська компанія яка працює на українському ринку з 1965 року і пропонує широкий асортимент комплектуючих і матеріалів для меблевої і деревообробної промисловостей від кращих європейських виробників.

Компанія пропонує продукцію, яка продається під такими торговими морками:

• HERLAC (лаки і фарби).
• KLEIBERIT (клейові системи).
• QS ADHESIVOS (клейові системи).
• SIGMAR (лаки і фарби).
• SIVAM (лаки і фарби).
• UKRLES.
• VE-GE (ПВХ плівки).

Меблева фурнітура представлена ​​широким асортиментом: петельна і стяжна група, кухонні висувні ящики з системою демпфірування, розсувні системи, рамкові алюмінієві профілі, меблеві ручки, гачки, барні аксесуари, шурупи-саморізи, механізми для виготовлення м’яких меблів, пружинні блоки, матраци.

Пропоновані клейові і лакофарбові матеріали що застосовуються в меблевій і деревообробній промисловості, виробництві сендвіч-панелей, різних фільтрів, будівництві та машинобудуванні. Це клеї на основі ПВА, ПУ, синтетичних каучуків, карбамідної смоли, індустріальні клеї.

Широкий спектр лакофарбових матеріалів: барвники, грунти, лаки, емалі, матеріали для отримання спецефектів.
Мета компанії: забезпечити виробничі підприємства, дизайнерські бюро, будівельні організації, торгові точки, приватних виробників високоякісними комплектуючими для меблів і деревообробної промисловості.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00275889
Дата реєстрації16.02.1995
Дата оновлення18.06.2020

Графік роботи

Понеділок:
08:30 — 17:30
Вівторок:
08:30 — 17:30
Середа:
08:30 — 17:30
Четвер:
08:30 — 17:30
П'ятниця:
08:00 — 17:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРЛІСПРОМОПТТОРГ, ПРАТ» присвоєно код 00275889.

Керівником підприємства «УКРЛІСПРОМОПТТОРГ, ПРАТ» є Зварич Сергій Романович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРЛІСПРОМОПТТОРГ, ПРАТ» — м. Київ, вул. Деревообробна, 5.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УКРЛІСПРОМОПТТОРГ, ПРАТ» офіційний сайт: http://ukrles.kiev.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРЛІСПРОМОПТТОРГ, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах