СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ ЛІСОВИЙ КОЛЕДЖ

Адреса
59000, Чернівецька обл., Сторожинецький р-н, м. Сторожинець, вул. Крейтера, 1

Продукція, послуги

Спеціальності:
- лісове господарство;
- бухгалтерський облік.

Інформація про компанію

Сторожинецький лісовий коледж (раніше Сторожинецький лісовий технікум) - спеціалізований (лісова освіта) вищий навчальний заклад у місті Сторожинці Чернівецької області.

Сторожинецький лісовий технікум заснований відповідно до розпорядження Ради Народних Комісарів СРСР від 24 липня 1945 року № 11075.

Рішенням Державної акредитаційної комісії від 13 квітня 2004 року коледж визнано акредитованим за статусом вищого закладу освіти I рівня акредитації.

Наказом Державного комітету лісового господарства України від 5 серпня 2005 року № 392 технікум реорганізовано у Сторожинецький лісовий коледж.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00275990
Керівник
Сівак Олег Володимирович — директор
Дата реєстрації19.05.1998
Дата оновлення15.03.2022
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ ЛІСОВИЙ КОЛЕДЖ» присвоєно код 00275990.

Керівником підприємства «СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ ЛІСОВИЙ КОЛЕДЖ» є Сівак Олег Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ ЛІСОВИЙ КОЛЕДЖ» — Чернівецька обл., Сторожинецький р-н, м. Сторожинець, вул. Крейтера, 1.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ ЛІСОВИЙ КОЛЕДЖ» офіційний сайт: https://stlk.in.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
59000, Чернівецька обл., Сторожинецький р-н, м. Сторожинець, вул. Крейтера, 1
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ ЛІСОВИЙ КОЛЕДЖ»
Поділіться інформацією в соцмережах