ЛЬВІВПОКІЗОЛ, ВАТ ПО ВИРОБНИЦТВУ ПОКРІВЕЛЬНИХ ІЗОЛЯЦІЙНИХ ТА МАЙОЛІКОВИХ ВИРОБІВ

Контакти

Юридична адреса
79020, м. Львів, вул. Під Голоском, 4
Керівник
Жишко Ростислав Васильович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00292735
Дата реєстрації24.12.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛЬВІВПОКІЗОЛ, ВАТ ПО ВИРОБНИЦТВУ ПОКРІВЕЛЬНИХ ІЗОЛЯЦІЙНИХ ТА МАЙОЛІКОВИХ ВИРОБІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЬВІВПОКІЗОЛ, ВАТ ПО ВИРОБНИЦТВУ ПОКРІВЕЛЬНИХ ІЗОЛЯЦІЙНИХ ТА МАЙОЛІКОВИХ ВИРОБІВ» присвоєно код 00292735.

Керівником підприємства «ЛЬВІВПОКІЗОЛ, ВАТ ПО ВИРОБНИЦТВУ ПОКРІВЕЛЬНИХ ІЗОЛЯЦІЙНИХ ТА МАЙОЛІКОВИХ ВИРОБІВ» є Жишко Ростислав Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЬВІВПОКІЗОЛ, ВАТ ПО ВИРОБНИЦТВУ ПОКРІВЕЛЬНИХ ІЗОЛЯЦІЙНИХ ТА МАЙОЛІКОВИХ ВИРОБІВ» — м. Львів, вул. Під Голоском, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЬВІВПОКІЗОЛ, ВАТ ПО ВИРОБНИЦТВУ ПОКРІВЕЛЬНИХ ІЗОЛЯЦІЙНИХ ТА МАЙОЛІКОВИХ ВИРОБІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах