ГАЛКА, ПРАТ

Контакти

Юридична адреса
79019, м. Львів, вул. Заповітна, 1
Телефони
Керівник
Волинець Ярослав Миколайович — голова правління
Бухгалтер
Шиманський Роман Євгенійович

Інформація про компанію

Наша історія – це тривалий шлях до визнання на ринку кави. Ми прекрасно усвідомлюємо, що виробництво кави вимагає високої якості обсмажування зерен, їх зберігання, помолу та екстракції. Дотримуючись усіх стандартів якості та постачаючи лише якісні кавові зерна із багатьох країн, ми досягли значного успіху і одержали численні нагороди за свою роботу. Усім, хто прагне приєднатись до нашого дружнього колективу, ми допоможемо зробити кар’єру. Вам необхідно лише сконтактуватись із нами.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00376656
Кількість співробітників6 чел.
Дата реєстрації29.03.1994
Дата оновлення18.03.2021
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЛКА, ПРАТ» присвоєно код 00376656.

Керівником підприємства «ГАЛКА, ПРАТ» є Волинець Ярослав Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЛКА, ПРАТ» — м. Львів, вул. Заповітна, 1.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ГАЛКА, ПРАТ» офіційний сайт: http://www.galca.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЛКА, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах