ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ІМЕНІ АКАДЕМІКА В. ЛАЗАРЯНА

Контакти

Адреса
49010, м. Дніпро, вул. Лазаряна, 2
Керівник
Пшінько Олександр Миколайович — ректор

Продукція, послуги

Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна - український вищий навчальний заклад.

Рекламна інформація

Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна - український вищий навчальний заклад.

Свою місію Університет бачить у підтримці високого статусу науково-освітнього центру, що забезпечує випереджаючий розвиток і ефективну експлуатацію транспортних систем на території країни за допомогою своїх талановитих випускників.

Студенти, аспіранти, трудовий та науково-педагогічний колектив Університету працюють в атмосфері консолідації для подальшого вдосконалення навчально-виховного процесу у взаємозв’язку з наукою і виробництвом, задоволення зростаючих потреб України у висококваліфікованих фахівцях.

Навчальний процес здійснюється за п’ятиденному тижні (з понеділка по п’ятницю) відповідно до навчальних планів, розкладу занять.

Популярність університету серед бажаючих отримати якісну залізничну освіту вже багато років стабільно на високому рівні. Щорічно університет виконує план прийому абітурієнтів, причому не тільки на бюджетній основі (державне замовлення), але також і з відшкодуванням витрат на навчання.

Багато випускників університету досягають успіхів у трудовій діяльності, отримують трудові нагороди і відзначаються керівництвом транспортних систем.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ01116130
Дата реєстрації08.11.2002
Дата оновлення14.10.2019
Рік заснування
1930
Кількість співробітників1473 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ІМЕНІ АКАДЕМІКА В. ЛАЗАРЯНА» присвоєно код 01116130.

Керівником підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ІМЕНІ АКАДЕМІКА В. ЛАЗАРЯНА» є Пшінько Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ІМЕНІ АКАДЕМІКА В. ЛАЗАРЯНА» — м. Дніпро, вул. Лазаряна, 2.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ІМЕНІ АКАДЕМІКА В. ЛАЗАРЯНА» офіційний сайт: http://diit.edu.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ІМЕНІ АКАДЕМІКА В. ЛАЗАРЯНА»
Поділіться інформацією в соцмережах