ЗАКЛАД ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ”КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМ. П. І. ГАВРОСЯ”

Контакти

Юридична адреса
03126, м. Київ, вул. Білецького, 16
Телефони
Керівник, директор
Червона Ганна Магомедівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ02010764
Дата реєстрації28.09.2001
Дата оновлення13.03.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ЗАКЛАД ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ”КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМ. П. І. ГАВРОСЯ”» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАКЛАД ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ”КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМ. П. І. ГАВРОСЯ”» присвоєно код 02010764.

Керівником підприємства «ЗАКЛАД ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ”КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМ. П. І. ГАВРОСЯ”» є Червона Ганна Магомедівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАКЛАД ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ”КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМ. П. І. ГАВРОСЯ”» — м. Київ, вул. Білецького, 16.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ЗАКЛАД ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ”КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМ. П. І. ГАВРОСЯ”». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах