ДЕПАРТАМЕНТ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (ОБЛВІЙСЬКАДМІНІСТРАЦІЇ)

Фактична адреса
36000, м. Полтава, вул. Гоголя, 10
Юридична адреса
36014, м. Полтава, вул. Кісельова Володимира Капітана, 1
Телефони

Продукція, послуги

У творчому складі Полтавської обласної філармонії працюють 6 мистецьких колективів: український народний оркестр «Мамай»; дипломант Міжнародного конкурсу духовної музики камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова; лауреат Міжнародних фольклорних фестивалів-конкурсів, володар Гран-прі Міжнародного фестивалю «Світ музики» (Італія) пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава»; володар Гран-прі Міжнародного фестивалю «Світ музики» (Італія) та лауреат Міжнародних фестивалів і конкурсів концертний ансамбль «Чураївна»; естрадний ансамбль «Слов’яни»; володарі Гран-прі Міжнародного конкурсу-фестивалю народної музики «Самородки – 2011», лауреати Міжнародних фестивалів та переможці Всеукраїнських конкурсів кобзарського мистецтва тріо бандуристок «Вишиванка».

Інформація про компанію

Артисти філармонії, мистецькі колективи проводять активну концертну діяльність і демонструють в нашій державі й за кордоном високий художній рівень виконавської майстерності.

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ04013991
Керівник
Рева Едуард Васильович — директор
Дата реєстрації09.12.2005
Дата оновлення27.07.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕПАРТАМЕНТ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (ОБЛВІЙСЬКАДМІНІСТРАЦІЇ)» присвоєно код 04013991.

Керівником підприємства «ДЕПАРТАМЕНТ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (ОБЛВІЙСЬКАДМІНІСТРАЦІЇ)» є Рева Едуард Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕПАРТАМЕНТ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (ОБЛВІЙСЬКАДМІНІСТРАЦІЇ)» — м. Полтава, вул. Кісельова Володимира Капітана, 1.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ДЕПАРТАМЕНТ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (ОБЛВІЙСЬКАДМІНІСТРАЦІЇ)» офіційний сайт: https://filarmonia-poltava.org.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Фактична адреса
36000, м. Полтава, вул. Гоголя, 10
Юридична адреса
36014, м. Полтава, вул. Кісельова Володимира Капітана, 1
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «ДЕПАРТАМЕНТ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (ОБЛВІЙСЬКАДМІНІСТРАЦІЇ)». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах