ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-ПРАВНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Мельничука, 14
Телефони
Керівник, директор
Бондарчук-Грита Ганна Василівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ14257754
Дата реєстрації26.12.2003
Дата оновлення21.06.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-ПРАВНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-ПРАВНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» присвоєно код 14257754.

Керівником підприємства «ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-ПРАВНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» є Бондарчук-Грита Ганна Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-ПРАВНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» — м. Івано-Франківськ, вул. Мельничука, 14.
Відгуки про компанію «ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-ПРАВНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах