УНІКС-КЛІН, ХІМЧИСТКА

Юридична адреса
01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 18а
Фактична адреса
03127, м. Київ, вул. Потєхіна, 2
Факс

Продукція, послуги

Пропонуємо:
- хімічна чистка;
- аквачистка;
- чищення виробів з натуральної шкіри і хутра;
- видалення плям;
- прасування;
- чистка спецодягу;
- чищення виробів, що вимагають індивідуального підходу;
- дрібний ремонт.

Також підприємство спеціалізується на виробництві ПРОФЕСІЙНОЇ ХІМІЇ.

Пропонуємо Вашій увазі серію високоефективних препаратів «УНІКС-КЛИН» вітчизняного виробництва для обробки виробів в водній і неводних середовищі (хімічне чищення, аквачистка, прання). Препарати серії «УНІКС-КЛИН» призначені для видалення широкого спектра забруднень з текстильних і шкіряних виробів.
Порівняльні випробування показали, що по ефективності видалення забруднень препарати серії «УНІКС-КЛИН» не поступаються таким відомим маркам, як «Zeits», «Bufa», «Alberti Angelo», «GBM», «Procter & Gamble», «Henkel».

Рекламна інформація

Наше підприємство хімчистка «УНІКС-КЛИН» створено в 1993 році. Основним видом діяльності підприємства є хімічне чищення одягу і предметів домашнього ужитку.

В даний час виробничі ділянки підприємства розташовані на двох майданчиках, прийом замовлень здійснюється на 15 прийомних пунктах, в тому числі в трьох пунктах за межами міста - в райцентрах області.

Підприємство займається подальшим розширенням мережі приймальних пунктів шляхом співпраці з ательє з пошиття та ремонту одягу.

Ми надаємо послуги з хімічного чищення текстильних, шкіряних та хутряних виробів, а також спецодягу.

Крім надання послуг з обробки виробів Підприємство «Сфера-93» розробило і виробляє 11 видів препаратів серії «УНІКС-КЛИН» для хімічної чистки, аквачистки і прання, які поставляються на багато підприємств галузі.

МИ - це хімчистка «УНІКС-КЛИН», команда цілеспрямованих професіоналів. Ми не хвалимося двадцятирічним досвідом, ми робимо світ чистішим.

Види діяльності

Ключові слова

хімчистка в києві, чистка спецодягу в києві, хімчистка одягу, чистка подушок київ, пральня київ, хімчистка київ ціни, пральні київ, хімчистки києва, хімчистка одягу київ, пральня київ лівий берег, хімчистка обладнання ціна, хімчистка матраців, хімчистка куртки, хімчистка костюма ціна, хімчистка робочого одягу, хімчистка одягу ціни, хімчистка ковдри, хімчистка пальто, хімчистка піджака, хімчистка сукні, хімчистка пледа ціна, хімчистка подушок київ, хімчистка пуховика, хімчистка дублянки ціна

Про компанію

Юрид. назваСФЕРА-93, ТОВ
Код ЄДРПОУ19347315
Дата реєстрації25.10.2010
Дата оновлення24.11.2020
Керівник
Пустовалова Лілія Євгеніївна — директор
Бухгалтер
Тернова Тетяна Іванівна
Рік заснування
1993
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СФЕРА-93, ТОВ» присвоєно код 19347315.

Керівником підприємства «СФЕРА-93, ТОВ» є Пустовалова Лілія Євгеніївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СФЕРА-93, ТОВ» — м. Київ, вул. Кіквідзе, 18а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «СФЕРА-93, ТОВ» офіційний сайт: https://www.sfera-93.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 18а
Фактична адреса
03127, м. Київ, вул. Потєхіна, 2
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УНІКС-КЛІН, ХІМЧИСТКА»
Поділіться інформацією в соцмережах