СМОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОДИМСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
66023, Одеська обл., Кодимський р-н, с. Смолянка
Телефони
Керівник
Лупашко Сергій Іванович
Код ЄДРПОУ20949108
Дата реєстрації18.09.2006
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СМОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОДИМСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СМОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОДИМСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20949108.

Керівником підприємства «СМОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОДИМСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Лупашко Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СМОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОДИМСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Одеська обл., Кодимський р-н, с. Смолянка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СМОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОДИМСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах