ЩАСЛИВИЙ ВИБІР, УКРАЇНСЬКА АГЕНЦІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49044, м. Дніпро, вул. Барикадна, 15а
Телефони
Керівник
Буйновський Олександр Олексійович — директор

Продукція, послуги

Послуги: Аудиторські / Консалтингові / Консультаційні / Бухгалтерський облік / Перевірка бухгалтерського обліку / Податковий облік / Перевірка податкового обліку

Інформація про компанію

Загальні концептуальні позиції аудиторської фірми базуються на інтересах розвитку підприємств-замовників в існуючому правовому полі, для підвищення прибутковості бізнесу, на запобіганні будь-яких негативних перепон у діяльності клієнта. Місією нашої фірми є забезпечення високого фахового рівня послуг для досягнення максимальної ефективності діяльності підприємств-замовників. Спеціалісти компанії – сертифіковані аудитори та бухгалтери (сертифікати аудитора, міжнародних стандартів фінансової звітності CAP/CIPA), зі значним практичним досвідом роботи в сфері бухгалтерського та податкового обліку, фінансів та господарського права. Аудиторська фірма ”Профі-Аудит”, крім проведення аудиту, надає консультаційні послуги з оподаткування, мерчандайзінгу, бухгалтерського обліку, ліквідації, банкрутства підприємств, здійснює аутсорсингові функції для проектів з великим обсягом документообороту, тощо.

Види діяльності

Пакет «Україна. VIP» збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 40% після старту. Дізнайтесь більше про тариф, який окупає себе www.ua-region.com.ua/paket-vip

Про компанію

Код ЄДРПОУ23707208
Рік заснування
1995
Кількість працівників2 чол.
Дата реєстрації20.09.1995
Дата оновлення06.05.2022

Графік роботи

Понеділок:
09:30 — 18:00
Вівторок:
09:30 — 18:00
Середа:
09:30 — 18:00
Четвер:
09:30 — 18:00
П'ятниця:
09:30 — 18:00
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЩАСЛИВИЙ ВИБІР, УКРАЇНСЬКА АГЕНЦІЯ, ТОВ» присвоєно код 23707208.

Керівником підприємства «ЩАСЛИВИЙ ВИБІР, УКРАЇНСЬКА АГЕНЦІЯ, ТОВ» є Буйновський Олександр Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЩАСЛИВИЙ ВИБІР, УКРАЇНСЬКА АГЕНЦІЯ, ТОВ» — м. Дніпро, вул. Барикадна, 15а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЩАСЛИВИЙ ВИБІР, УКРАЇНСЬКА АГЕНЦІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах