ГРИДНИЦЯ, РЕСТОРАН

Адреса
80533, Львівська обл., Буський р-н, смт. Олесько, вул. Замкова, 3
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — ГРИДНИЦЯ, РЕСТОРАН 1. Вам хочеться, щоб омріяний день — день весілля — був неповторний? Щоб запам’ятався назавжди? Щоб спогади про нього були не просто радісними, а ще й романтичними? Заповітну мрію можна перетворити на реальність.
Весілля в середньовічному стилі, фольклорне весілля.

2. Приватні, сімейні та корпоративні свята і ювілеї: кожен з нас бодай раз в житті замислювався, як би так цікаво відсвяткувати день народження, річницю певної події, ювілей чи корпоративне свято. Так, щоб був і ”стіл і до столу”.

3. Середньовічна учта, телевізійна вечірка, Шотландська забава, хата Солохи, Вечорниці у ”Гридниці”, вистава-обід ”В очікуванні князя…”, Ексклюзивна послуга ”Вечеря віч-на-віч”.

4. Дитячі свята: дитині нецікаві наші дорослі забави. Дитині нецікаво просто сидіти за столом або просто танцювати. Дитині нецікаво просто зустрітись і поговорити. Дитина хоче забав, міні-квест ”У пошуках скарбів”.

Рекламна інформація

Наша ”Гридниця” – це місце, куди можна повести людину не знайому із українською кухнею, яка хоче відчути дух галицького середньовіччя, і людину, яка понад усе цінує щиру атмосферу затишку. Це місце і для дружньої компанії хлопак, і освідчення віч-на-віч. Святкування визначної події чи романтичний вечір – особливі причини для відвідин цього закладу.

Тут досі витає дух аристократичної Галичини, який пам’ятає пишні балі і прийоми з багатими столами, повними кухлями і веселими жартами. Сьогодні і Ви зможете урочисто відсвяткувати важливу подію у Вашому житті.

Види діяльності

Ключові слова

ресторан в олесько, ресторани львівщини, банкетні зали за містом, ресторан біля олеського замку, ресторан на весілля, романтична вечеря для двох, кафе в українському стилі, зали для випускних, ресторани за містом, ресторани львівської області для весілля, ресторани для весільного банкету, банкетний зал львівська область, святкування весілля за львовом, зали для випускного ціна, замовити банкетний зал, місце для святкування весіль

Про компанію

Юрид. назваЗАХІДНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ЦЕНТР, ПП
Код ЄДРПОУ31363479
Дата реєстрації07.08.2009
Дата оновлення22.10.2020
Керівник
Павлюковець Ярослава Володимирівна — директор
Рік заснування
2002
Кількість співробітників9 чел.

Графік роботи

Вівторок:
10:00 — 18:00
Середа:
10:00 — 18:00
Четвер:
10:00 — 18:00
П'ятниця:
10:00 — 18:00
Субота:
10:00 — 20:00
Неділя:
10:00 — 20:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАХІДНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ЦЕНТР, ПП» присвоєно код 31363479.

Керівником підприємства «ЗАХІДНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ЦЕНТР, ПП» є Павлюковець Ярослава Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАХІДНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ЦЕНТР, ПП» — Львівська обл., Буський р-н, смт. Олесько, вул. Замкова, 3.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЗАХІДНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ЦЕНТР, ПП» офіційний сайт: http://www.grydnycia.lviv.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
80533, Львівська обл., Буський р-н, смт. Олесько, вул. Замкова, 3
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРИДНИЦЯ, РЕСТОРАН»
Поділіться інформацією в соцмережах