КЛАСИЧНОГО ПРИВАТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ЕНЕРГОДАРСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО ТА МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ІМЕНІ Р. Г. ХЕНОХА

Контакти

Юридична адреса
71503, Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Молодіжна, 3а
E-mail
Керівник, директор
Ткаченко Володимир Сергійович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ33268771
Дата реєстрації06.01.2005
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «КЛАСИЧНОГО ПРИВАТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ЕНЕРГОДАРСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО ТА МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ІМЕНІ Р. Г. ХЕНОХА» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КЛАСИЧНОГО ПРИВАТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ЕНЕРГОДАРСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО ТА МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ІМЕНІ Р. Г. ХЕНОХА» присвоєно код 33268771.

Керівником підприємства «КЛАСИЧНОГО ПРИВАТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ЕНЕРГОДАРСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО ТА МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ІМЕНІ Р. Г. ХЕНОХА» є Ткаченко Володимир Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КЛАСИЧНОГО ПРИВАТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ЕНЕРГОДАРСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО ТА МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ІМЕНІ Р. Г. ХЕНОХА» — Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Молодіжна, 3а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КЛАСИЧНОГО ПРИВАТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ЕНЕРГОДАРСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО ТА МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ІМЕНІ Р. Г. ХЕНОХА» офіційний сайт: https://eidmu.zp.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «КЛАСИЧНОГО ПРИВАТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ЕНЕРГОДАРСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО ТА МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ІМЕНІ Р. Г. ХЕНОХА». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах