ЮСНА СУПЕР БІО

Контакти

Юридична адреса
02121, м. Київ, просп. Бажана, 14, к. 27
Фактична адреса
03680, м. Київ, просп. Перемоги, 53А
Керівник
Шимко Наталія Михайлівна
Бухгалтер
Босенко Людмила Вікторівна

Продукція, послуги

Інтернет-магазин зоотоварів Юсна Супер Біо, зоомагазин Києва і ветаптека – це широкий вибір ветрепаратів і зоотоварів для всіх видів домашніх тварин (собаки, коти, сільськогосподарські тварини, бджоли тощо). Товари у роздріб та гуртом. Вся Україна.

Рекламна інформація

Інтернет-магазин зоотоварів Юсна Супер Біо, зоомагазин Києва і ветаптека – це великий досвід роботи в сфері ветеринарії та якісне обслуговування клієнтів. Ми пропонуємо широкий вибір ветрепаратов і зоотоварів для усіх видів домашніх тварин – продуктивних і декоративних, собак, кішок, кроликів, хом’яків, шиншил, черепах, птахів і інших тварин, всіх видів сільськогосподарських тварин, а також для бджіл, коней та ін У нас можна купити все для собак, все для кішок, все для птахів, все для кроликів, все для черепах, все для морських свинок, все для гризунів, засоби від бліх, нашийники від кліщів, протипаразитні засоби, ветеринарні препарати від глистів, вушні краплі для собак і котів, ветпрепарати для лікування шкіри кішок і собак, вакцини для собак і кішок, вакцини для кроликів, хондропротектори, ветпрепарати для лікування хвороб коней, шампунь для коней, гель для коней, АСД 2, АСД 3, препарати для лікування бджіл, ліки для бджіл, вітаміни для бджіл, кошти від воскової молі тощо, а також ветеринарні препарати для ветеринарних клінік і товари для тварин для роздрібних зоомагазинів. Всі препарати зареєстровані та мають сертифікати якості. Купуючи товари у нас, Ви можете бути впевнені в їх високій якості та надійності. Працюємо оптом і з оптовими покупцями. Ветеринарні препарати і товари для тварин надсилаються поштою та кур’єрськими службами по всій Україні.

Види діяльності

Ключові слова

інтернет-магазин зоотоварів, інтернет-зоомагазин, зоомагазин київ, ветаптека київ, зоотовари, ветпрепарати, ветеринарні препарати, ліки для бджіл, все для собак, все для котів, все для кішок, все для птахів

Про компанію

Юрид. назваЮСНА, ТОВ
Код ЄДРПОУ33738526
Дата реєстрації09.10.2008
Дата оновлення28.04.2020
Рік заснування
1992
Кількість співробітників10 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮСНА, ТОВ» присвоєно код 33738526.

Керівником підприємства «ЮСНА, ТОВ» є Шимко Наталія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮСНА, ТОВ» — м. Київ, просп. Бажана, 14, к. 27.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЮСНА, ТОВ» офіційний сайт: http://usnasuperbio.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮСНА СУПЕР БІО»
Поділіться інформацією в соцмережах