CLEAN CLIN, КЛІНІНГОВА КОМПАНІЯ

Адреса
79026, м. Львів, вул. Соняшникова, 20а
Телефони

Продукція, послуги

Фото — CLEAN CLIN, КЛІНІНГОВА КОМПАНІЯ Ми пропонуємо скористатися наступними послугами:
- прибирання квартир, котеджів і будинків;
- прибирання після ремонту;
- миття вікон;
- хімчистка меблів;
- прибирання офісів та ТЦ;
- прибирання після пожежі;
- видалення плісняви і запаху;
- дезінфекція приміщення;
- миття фасадів;
- миття паркінгів;
- промисловий альпінізм;
- миття бруківки.

Інформація про компанію

Життя в сучасному світі завжди вимагає багато часу та енергії. Однак, незалежно від того, наскільки завантаженими можуть бути ваші рутинні дні, навколишнє середовище відіграє важливу роль у вашому комфорті та здоров’ї.

Клінінгова компанія CLEAN CLIN надає послуги, які виходять за межі звичайного прибирання та допомагають вам зберігати чистоту, зручність та здоров’я в вашому будинку або офісі. Усунемо забруднення будь-якої складності.

Прибирання квартир у Львові - одна з наших профільних послуг, яка надається усім бажаючим. Для виїзду бригади наших працівників достатньо подзвонити по телефону, залишити замовлення на сайті, чи написати на пошту. Час візиту уточнюємо по телефону, дзвінок за наш рахунок.
При необхідності виконання великого об’єму робіт, чи надання специфічних послуг, наприклад, прибирання після пожежі, ремонту, чи перебування важкохворого у кімнаті, до замовника приїде наш представник для огляду та визначення переліку робіт та необхідності використання додаткового обладнання, наприклад, озонаторів, чи генераторів гарячого туману.

Чому варто розглянути послуги клінінгової компанії:
1) Професіоналізм та Досвід: наші клінінгові фахівці мають відповідну підготовку та досвід, що дозволяє їм ефективно та якісно виконувати роботу;
2) Оснащення та Матеріали: використовуємо сучасні обладнання та безпечні, екологічні, протиалергічні засоби, що не зашкодять вашому здоров’ю;
3) Економія Часу: послуги клінінгу допоможуть вам звільнити час для важливих справ та відпочинку.

Послуги клінінгової компанії CLEAN CLIN - це інвестиція в вашу зручність, здоров’я та якість життя. Вони допомагають забезпечити чисте та охайне оточення в вашому будинку чи офісі, заощаджуючи вам час та енергію для важливих справ.

Ключові слова

клінінгові компанії львів, клінінгова компанія у львові, генеральне прибирання львів, клінінгові послуги, прибирання після ремонту львів, генеральне прибирання будинку, квартири, офісу, котеджу, прайс на клінінгові послуги львів, післяремонтне прибирання, клінінг після ремонту, миття вікон, хімчистка меблів, миття паркінгів, прибирання після пожежі, прибирання торгових центрів, дезінфекція приміщення, миття бруківки, клінінг у львові, ціни на клінінгові послуги

Про компанію

Код ЄДРПОУ3596705751
Дата реєстрації14.02.2023
Дата оновлення28.09.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Адреса
79026, м. Львів, вул. Соняшникова, 20а
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «CLEAN CLIN, КЛІНІНГОВА КОМПАНІЯ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах