АВТОМАТИЧНІ СИСТЕМИ ПОЛИВУ

Юридична назваМОРГУН ГРУП, ТОВ
Юридична адреса
02093, м. Київ, вул. Поліська, 4, к. 6

Продукція, послуги

Система автоматичного поливу Hunter, TORO (проектування, монтаж, обслуговування, продаж комплектуючих) / Проектування автоматичного поливу / Монтаж автоматичного поливу / бслужіваніє автоматичного поливу / Архітектурне освітлення, ландшафтне освітлення / Ландшафтний дизайн, озеленення і благоустрій території / Очищення і планування території / Завезення грунту, торфу, піску, щебеня / Мощення і пристрій доріжок / Посадка дерев і чагарників / Пристрій різних видів газонів, квітників, альпійських гір, рокарієв, підпірних стінок, водоймищ і басейнів / Малі архітектурні форми МАФи- альтанки, містки, мангали, садові меблі, вазони / Розробка і монтаж систем освітлення, поливу і дренажу

Інформація про компанію

Компанія «МОРГУН ГРУП» здійснює проектну розробку, авторизовану установку, продаж і сервісне обслуговування систем автоматичного поливу, поставляючи тільки устаткування вищої якості таких фірм як ”HUNTER " і Rain Berd для автоматичного зрошення ділянок землі.

Семирічний досвід компанії ТОВ «МОРГУН ГРУП» у виробництві та обслуговуванні систем поливу газонів, і в проведенні ландшафтних робіт на різних територіях, як громадських, так і приватних, вказує на якість надаваних послуг і надійність компанії.

Також компанія надає послуги по системам поливу газону без субпідрядників, будучи прямим постачальником устаткування і супутніх послуг з гарантійного обслуговування системи поливу та проведення експертизи, а також усунення дефектів у системах автоматичного поливу, виконаних приватними особами або іншими організаціями.

Займаючись виключно системами поливу, компанія досконально вивчила всі необхідні технічні нововведення в цій області, найостанніші досягнення і постійно вдосконалюється для надання послуг на найвищому рівні, пропонуючи технічно продуману і раціональну схему системи поливу.

Для чого потрібні системи автоматичного поливу?

Перш за все, система поливу газону незамінна для приватних територій великої протяжності, особливо якщо власники часто надовго їдуть, не маючи можливості самостійно здійснювати полив газону.

Для ідеального поливу, щоб газон був одного кольору, без потухлі ділянок, компанія розробляє схему прокладки підземних трубопроводів з розстановкою зрошувачів на потрібній відстані для охоплення всієї ділянки.

Для кожного конкретного земельної ділянки розробляється план системи поливу, в якому враховуються побажання Замовника, технічні умови, норми зрошення та рекомендації виробника устаткування.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ35996096
Керівник
Моргун Інна Федорівна — директор
Рік заснування
2003
Кількість співробітників7 чел.
Дата реєстрації02.07.2008
Дата оновлення01.02.2019

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОРГУН ГРУП, ТОВ» присвоєно код 35996096.

Керівником підприємства «МОРГУН ГРУП, ТОВ» є Моргун Інна Федорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОРГУН ГРУП, ТОВ» — м. Київ, вул. Поліська, 4, к. 6.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «МОРГУН ГРУП, ТОВ» офіційний сайт: http://www.poliv.net.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваМОРГУН ГРУП, ТОВ
Юридична адреса
02093, м. Київ, вул. Поліська, 4, к. 6
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОМАТИЧНІ СИСТЕМИ ПОЛИВУ»
Поділіться інформацією в соцмережах