КИЇВСЬКА РУСЬ, АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ

Юридична назваПРАВМЕД ЛТД, ТОВ
Фактична адреса
02095, м. Київ, вул. Срібнокільська, 22, оф. 172
Юридична адреса
01030, м. Київ, вул. Пирогова, 2/37
Поштова адреса
02095, м. Київ, вул. Срібнокільська, 22, оф. 172
Телефони

Продукція, послуги

Інвестиції в нерухомість , оцінка ризиків і консалтинг . Індивідуальний підбір нерухомості. Супровід угод купівлі -продажу , обміну , оренди нерухомості. Представництво , реєстрація та отримання документів в Реєстраційній службі , Кадастрі . Аналіз ризиків при купівлі новобудов на етапі будівництва. Безпека проведення угод з нерухомістю на вторинному ринку. Управління житловою нерухомістю при здачі в оренду. Всі операції з нерухомістю: покупка , продаж, оренда . Оформлення спадщини , оформлення та продаж нерухомості при розлученні. Допомога іноземцям при купівлі та продажу нерухомості в Україні .

Інформація про компанію

« АДВОКАТСЬКЕ І Ріелторська ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНИ » пропонує Вам широкий спектр юридичних послуг , починаючи від надання консультацій та написання конкретних документів , закінчуючи захистом Ваших прав та інтересів у судах та органах виконавчої влади.
Компанія надає юридичні та адвокатські послуги вже понад дванадцять років і має якісно великий багаж знань і досвіду у вищевказаній сфері. Ми здійснюємо правову та юридичну допомогу , надаємо консультації юристів та адвокатів , займаємося судовим захистом на всіх етапах. Пропонуємо своїм клієнтам послуги ліцензування , сертифікації , продажу і купівлі бізнесу, охорони праці , постачання в консультативному вигляді нової законодавчої інформацією , супроводом справ у судах господарської , цивільної, адміністративної та кримінальної юрисдикції , оскарження рішень суду . Надаємо послуги аналізу і прогнозу обставин , які в потенціалі можуть опинитися в судовому провадженні і, формуючи стратегію кожної ситуації , передбачаємо різні механізми страховки , у разі попадання справи до суду.
Ми маємо широкий спектр консультацій : оподаткування підприємств , консультації по операціях , сімейні консультації , питання міграції , консультація про оформлення та отриманні спадщини , консультації з цінних паперів . Забезпечуємо юридичний супровід на всіх етапах. Працюємо з питаннями кредитних спорів, стягнення заборгованостей з приватних і державних органів , зняття заборгованостей , судовими суперечками з інвестиційним вкладенням , визнанням договору недійсним
визнанням договору купівлі-продажу , справами по шахрайству , хабарам , несплатою податків , оформленням розлучень , розділом майна , стягнення аліментів , купівлею -продажем нерухомості , питаннями інтелектуальної власності . Також наша компанія надає послуги консалтингу : саме правильна розробка стратегії і грамотна консультація є запорукою успіху будь-якого проекту . Нашою перевагою є те , що Ви можете отримати on - line консультацію юриста в зручний для Вас час.
 « АДВОКАТСЬКЕ І Ріелторська ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНИ » це згуртована команда, що працює за механізмом відточених і звірені дій , прорахованих кроків і перевірених механізмів , фахівці забезпечать все необхідне для повного юридичного супроводу. Наша команда - це команда висококваліфікованих професіоналів , націлених на подолання складних і тривалих завдань простими і впевненими способами.

Маркетингова інформація

Країни експортуКиевская область
Країни імпортуКиевская область

Види діяльності

Пакет «Україна. VIP» збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 40% після старту. Дізнайтесь більше про тариф, який окупає себе www.ua-region.com.ua/paket-vip

Про компанію

Код ЄДРПОУ38124009
Керівник
Норбобоєв Давлат — юридичний і фінансовий радник у сфері інвестицій і
Кількість працівників10 чол.
Дата реєстрації27.03.2012
Дата оновлення06.05.2022

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 19:00
Вівторок:
09:00 — 19:00
Середа:
09:00 — 19:00
Четвер:
09:00 — 19:00
П'ятниця:
09:00 — 19:00
Субота:
09:00 — 18:00
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРАВМЕД ЛТД, ТОВ» присвоєно код 38124009.

Керівником підприємства «ПРАВМЕД ЛТД, ТОВ» є Норбобоєв Давлат, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРАВМЕД ЛТД, ТОВ» — м. Київ, вул. Пирогова, 2/37.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ПРАВМЕД ЛТД, ТОВ» офіційний сайт: http://vkievrus.com/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваПРАВМЕД ЛТД, ТОВ
Фактична адреса
02095, м. Київ, вул. Срібнокільська, 22, оф. 172
Юридична адреса
01030, м. Київ, вул. Пирогова, 2/37
Поштова адреса
02095, м. Київ, вул. Срібнокільська, 22, оф. 172
Телефони
E-mail
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКА РУСЬ, АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах