СТАТУС КО, ЦЕНТР ПЕРЕКЛАДІВ, ТОВ

Фактична адреса
02002, м. Київ, вул. Сверстюка, 2а, оф. 801
Юридична адреса
01054, м. Київ, вул. Пирогова, 2/37
Телефони

Продукція, послуги

1. Письмовий переклад особистих документів
2. Письмовий переклад договорів, статутних документів, текстів. інструкцій, книг, сайтів.
3. Усний послідовний переклад
4. Синхронний переклад з наданням обладнання
5. Переклад аудіо та відео матеріалів.
6. Локалізація IT-продуктів (ігор, сайтів, додатків)
7. Легалізація та апостиль документів
8. Нотаріальне завірення перекладів і документів

Інформація про компанію

Бюро перекладів Статус Ко на ринку перекладацьких послуг більше 10 років. Ми надаємо весь спектр послуг, від перекладу стандартних документів до забезпечення великих заходів синхронним перекладом. Для забезпечення високої якості послуг, що надаються ми використовуємо набір рішень і технологій, що дозволяє оптимізувати процес і прискорити його. Впроваджені в компанії міжнародні стандарти перекладацьких послуг ISO 17100: 2015 і ISO 18841: 2018 дозволяють забезпечити контроль якості послуг, що надаються. Для управління перекладацькими проектами ми використовуємо унікальну, за своїм функціоналом, програму XTRF. Вона дозволяє контролювати виконання проекту на всіх етапах, миттєво комунікувати всім учасникам процесу - клієнтові, менеджеру, проектному менеджеру, перекладачеві, редактору, коректора, менеджеру за якістю. Бюро перекладів Статус Ко за роки свого існування побудувало внутрішні бізнес-процеси так, що б будь-яке завдання було виконано в строк і з високою якістю.
У наше бюро перекладів за послугами звертаються як фізичні особи, так і представники бізнесу, організації державного сектора. Ми забезпечуємо перекладами документів мандрівників, студентів, осіб переїжджають на постійне місце проживання в інші країни.
Для бізнесу ми надаємо послуги з перекладу договорів, статутних документів, презентацій, інструкцій, технічних проектів, експертних висновків, імпортної та експортної документації, в разі потреби легалізуємо і апостілізіруем необхідні документи, супроводжуємо іноземних партнерів на заходах і зустрічах. Все що необхідно для локалізації іноземного бізнесу у нас або українського бізнесу за кордоном бюро перекладів Статус Ко надасть.
Так само окремо хочемо відзначити великий досвід в реалізації проектів по локалізації комп’ютерних ігор і додатків. За останній час цей напрям дуже швидко зростає в обсягах за кількістю проектів.
Найближчі цілі нашої компанії - це вихід на міжнародний ринок перекладацьких послуг. Вже зараз ми співпрацюємо з великою кількістю компаній з Європи і США, але ми хочемо збільшити число зарубіжних клієнтів в кілька разів.
Шановні клієнти, якщо Вам потрібен надійний і досвідчений підрядник по перекладацьким послуг, то ми будемо раді Вас бачити!

Маркетингова інформація

Стандарти якостіISO 17100:2015, ISO 18841:2018, ISO 9001:2015

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

бюро перекладів київ, письмовий переклад, переклад текстів, переклад документів, переклад договорів. юридичний переклад, нотаріальний переклад документів, терміновий переклад тексту. переклад статті, переклад статутних документів, усний переклад київ, усний послідовний переклад, синхронний переклад терміново, обладнання для синхронного перекладу, локалізація сайту, локалізація додатки, переклад сайту. легалізація документів київ, апостиль документів київ, нотаріальне завірення документів, нотаріальний переклад.
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ38403775
Керівник
Кузьменкова Людмила Петрівна — Директор
Рік заснування
2012
Кількість працівників20 чол.
Дата реєстрації16.10.2012
Дата оновлення11.05.2023

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАТУС КО, ЦЕНТР ПЕРЕКЛАДІВ, ТОВ» присвоєно код 38403775.

Керівником підприємства «СТАТУС КО, ЦЕНТР ПЕРЕКЛАДІВ, ТОВ» є Кузьменкова Людмила Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАТУС КО, ЦЕНТР ПЕРЕКЛАДІВ, ТОВ» — м. Київ, вул. Пирогова, 2/37.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «СТАТУС КО, ЦЕНТР ПЕРЕКЛАДІВ, ТОВ» офіційний сайт: https://statusko.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Фактична адреса
02002, м. Київ, вул. Сверстюка, 2а, оф. 801
Юридична адреса
01054, м. Київ, вул. Пирогова, 2/37
Телефони
Відгуки про компанію «СТАТУС КО, ЦЕНТР ПЕРЕКЛАДІВ, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах