ВЕРСАХЕМ, ТОВ

Адреса
81100, Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Глинська, 14
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — ВЕРСАХЕМ, ТОВ У нас ви можете придбати:
- костюми спеціального призначення;
- спецодяг (зимовий / літній варіанти);
- спецодяг для захисту від промислових забруднень;
- тканини для спецодягу;
- одяг для різних сфер обслуговування;
- одяг верхній.

Інформація про компанію

ТзОВ ”ВЕРСАХЕМ” - сучасне швейне підприємство, що входить у групу компаній BELTEX - структури з більш ніж десятирічним досвідом виробництва спеціалізованого одягу та автомобільного текстилю.

Значні інвестиції в обладнання та розширення виробничих потужностей в останні кілька років дозволили забезпечити повний виробничий цикл: від конструкторської розробки моделі до пакування та доставки готової продукції.

На сьогоднішній день ТзОВ ”ВЕРСАХЕМ” - компанія з європейським баченням бізнесу. Ми не тільки отримали статус надійного партнера на внутрішньому ринку, але й успішно співпрацюємо з європейськими клієнтами, що супроводжується високими стандартами якості продукції та вчасним виконанням замовлень. Всі досягнення і перемоги стали можливими завдяки нашому найціннішому активу – стабільному та висококваліфікованому персоналу.

В останні роки, компанія розвиває вектор руху в напрямку європейських ринків, підтримуючи та реалізовуючи цінності та бізнес-культуру. Для досягнення максимальної ефективності бізнесу підприємства в якості партнера з бездоганною репутацією, ми розпочали роботу для реалізації стандартів ISO 9001 та соціальної відповідальності SA 8000.

Ми готові втілювати в життя найсміливіші проекти і створити постійне і взаємовигідне співробітництво.

Маркетингова інформація

Торгові марки
BELTEX

Види діяльності

Ключові слова

виробництво одягу, пошиття одягу пустомити, виробник одягу в україні, сайт одягу, одяг від виробника, одяг оптом, гуртом, пошиття одягу україна, фірми, фабрика по пошиттю одягу, фабрика одягу львів львівська область, пошиття одягу ціни, продаж, трикотажний одяг львів львівська область, зимовий, літній, демісезонний одяг, військовий одяг, де купити спецодяг, де можна купити спецодяг, захисний одяг купити, зимовий робочий одяг, костюми спеціального призначення, купити робочий одяг, купити спецодяг оптом, купити тканину для спецодягу

Про компанію

Код ЄДРПОУ40808523
Керівник
Селезньов Едуард Миколайович — директор
Рік заснування
2016
Дата реєстрації07.02.2017
Дата оновлення15.04.2022

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕРСАХЕМ, ТОВ» присвоєно код 40808523.

Керівником підприємства «ВЕРСАХЕМ, ТОВ» є Селезньов Едуард Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕРСАХЕМ, ТОВ» — Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Глинська, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
81100, Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Глинська, 14
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕРСАХЕМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах