ПРИВАТНА НАУКОВА УСТАНОВА "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПУБЛІЧНОЇ ПОЛІТИКИ І СОЦІАЛЬНИХ НАУК"

Контакти

Юридична адреса
61080, м. Харків, просп. Гагаріна, 187, оф. 409
Телефони
Керівник
Завальний Михайло Володимирович
Код ЄДРПОУ42553127
Дата реєстрації13.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРИВАТНА НАУКОВА УСТАНОВА ”НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПУБЛІЧНОЇ ПОЛІТИКИ І СОЦІАЛЬНИХ НАУК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИВАТНА НАУКОВА УСТАНОВА "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПУБЛІЧНОЇ ПОЛІТИКИ І СОЦІАЛЬНИХ НАУК"» присвоєно код 42553127.

Керівником підприємства «ПРИВАТНА НАУКОВА УСТАНОВА "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПУБЛІЧНОЇ ПОЛІТИКИ І СОЦІАЛЬНИХ НАУК"» є Завальний Михайло Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИВАТНА НАУКОВА УСТАНОВА "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПУБЛІЧНОЇ ПОЛІТИКИ І СОЦІАЛЬНИХ НАУК"» — м. Харків, просп. Гагаріна, 187, оф. 409.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИВАТНА НАУКОВА УСТАНОВА ”НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПУБЛІЧНОЇ ПОЛІТИКИ І СОЦІАЛЬНИХ НАУК”»
Поділіться інформацією в соцмережах