ТОВ "НАУКОВИЙ ПАРК "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ АРСЕНАЛ"

Контакти

Юридична адреса
02090, м. Київ, вул. Празька, 5, оф. 301
Телефони
Керівник
Казарін Володимир Павлович
Код ЄДРПОУ42583057
Дата реєстрації11.12.2018
Дата оновлення11.05.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОВ ”НАУКОВИЙ ПАРК ”УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ АРСЕНАЛ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВ "НАУКОВИЙ ПАРК "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ АРСЕНАЛ"» присвоєно код 42583057.

Керівником підприємства «ТОВ "НАУКОВИЙ ПАРК "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ АРСЕНАЛ"» є Казарін Володимир Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВ "НАУКОВИЙ ПАРК "УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ АРСЕНАЛ"» — м. Київ, вул. Празька, 5, оф. 301.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВ ”НАУКОВИЙ ПАРК ”УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ АРСЕНАЛ”»
Поділіться інформацією в соцмережах