АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЛОТИШ І ПАРТНЕРИ

Адреса
04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 77, оф. 407
Телефони

Продукція, послуги

Фото — АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЛОТИШ І ПАРТНЕРИ Надаємо професійні юридичні послуги у Києві:
- абонентне юридичне обслуговування;
- адвокатські послуги для бізнесу;
- адвокат у податкових спорах;
- адвокатські послуги для фізичних осіб;
- реєстрація підприємств;
- корпоративне право;
- ліцензування;
- представництво в господарських судах;
- нерухомість і будівництво;
- правове забезпечення інвестиційної діяльності;
- юридичний захист бізнесу.

Адвокат з нерухомості пропонує:
- юридична перевірка комерційної нерухомості;
- оформлення права власності на нерухоме майно;
- юридична перевірка квартир у новобудові;
- юридична перевірка земельної ділянки.

Юрист з нерухомості пропонує:
- супровід купівлі квартир у новобудовах та житлових будинків;
- угоди з комерційною нерухомістю.

Інформація про компанію

На сьогоднішній день без допомоги кваліфікованого адвоката чи юриста дуже складно вирішити проблемні ситуації, з якими стикається практично кожна людина у своєму житті. Купівля чи продаж квартири, вирішення сімейних спорів чи розлучення, питання у сфері спадкового права чи дарування нерухомості - всі ці питання може вирішити компетентний юрист. А щоб успішно захистити ваші інтереси, фаховий адвокат зможе підібрати найоптимальнішу стратегію ведення справи, враховуючи усі її особливості.

Адвокатське бюро ”Лотиш і Партнери” надає юридичні послуги для бізнесу та фізичних осіб, стане вірним помічником у вирішенні різноманітних юридичних питань. Ми переконані, що вчасно надана юридична допомога - це запорука успіху у всіх сферах життя.

У нас працює команда висококваліфікованих адвокатів з багаторічним досвідом роботи у галузі права, що дає можливість надавати правову допомогу громадянам і підприємствам у справах будь-якої складності. Спеціалісти компанії постійно підвищують професійну кваліфікацію, беручи участь у різноманітних тематичних семінарах, конференціях, круглих столах, надають юридичні коментарі з різних актуальних питань у ЗМІ.

На початку 2023 року Адвокатське бюро ”LOTYSH і PARTNERS” відзначене ”The Lawyers Global” в якості однієї з провідних українських юридичних компаній за спеціалізаціями: корпоративне право, арбітраж, податки, нерухомість та судові спори”.

Налагодивши співпрацю з іноземними адвокатами, ми також надаємо юридичні послуги за кордоном - на території країн Європейського союзу.

Завжди працюємо на результат. А тому беремось за будь-яку справу, навіть найскладнішу, шукаючи найоптимальніше вирішення будь-яких юридичних питань.

Пам’ятайте, що від того, якого спеціалісти ви обирете залежить ваша доля. Тож обирайте справді професіонала своєї справи - Адвокатське бюро ”Лотиш і Партнери”!

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

адвокатське бюро шевченківський район, адвокат у києві, послуги адвоката, юридичні послуги в києві, консультація адвоката, професійна юридична допомога, адвокат з нерухомості ціни, реєстрація підприємства, тов, пат, фірми, адвокатські послуги для бізнесу, абонентне юридичне обслуговування, юридичний захист бізнесу, консультації у сфері нерухомості, юридична перевірка нерухомості ціна, замовити юридичний аудит бізнесу, представництво в господарських судах, адвокатські контори, адвокати шевченківського району києва, кращі адвокати києва, правова допомога недорого, міжнародні адвокати

Про компанію

Код ЄДРПОУ43838608
Керівник
Лотиш Андрій Михайлович — директор
Дата реєстрації25.09.2020
Дата оновлення01.11.2023

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЛОТИШ І ПАРТНЕРИ» присвоєно код 43838608.

Керівником підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЛОТИШ І ПАРТНЕРИ» є Лотиш Андрій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЛОТИШ І ПАРТНЕРИ» — м. Київ, вул. Січових Стрільців, 77, оф. 407.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЛОТИШ І ПАРТНЕРИ» офіційний сайт: https://lotysh.com/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 77, оф. 407
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЛОТИШ І ПАРТНЕРИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах