ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО, ПРАТ

Контакти

Юридична адреса
79026, м. Львів, вул. Козельницька, 3
Фактична адреса
79052, м. Львів, вул. Сяйво, 10
Поштова адреса
79052, м. Львів, вул. Сяйво, 10
Керівник
Матвіїшин Володимир Євгенович — голова правління

Продукція, послуги

Надаємо послуги з розподілу електричної енергії споживачам міста Львова та області, забезпечуємо електроенергією близько мільйона споживачів.
Для відмінного електропостачання здійснюємо планові ремонтні роботи та аварійні відключення електроенергії. Є можливість переходу на ”нічний” тариф.

Інформація про компанію

Базуючись на надійні, якісні та безпечні послуги з розподілу електричної енергії, ми створюємо комфортні умови для життя і ведення бізнесу, діємо в інтересах споживачів, працівників та акціонерів.

Ми ніколи не стоїмо на місці, а постійно займаємось вдосконаленням своєї діяльності та впровадженням інноваційних рішень, аби пропоновані нами послуги з розподілу електричної енергії були надійними, якісними та безпечними.
Постійно підвищуємо якість обслуговування клієнтів та реалізовуємо соціальні проекти, які спрямовані на підтримку незахищених верств населення.

У нас працює команда кваліфікованих працівників, адже ми підбираємо якісні кадри на конкурсної основи, виховуємо корпоративну культуру.

Акціонерам надаємо повну та достовірну інформацію.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00131587
Рік заснування
1995
Кількість співробітників4574 чел.
Дата реєстрації18.12.1998
Дата оновлення26.02.2021

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО, ПРАТ» присвоєно код 00131587.

Керівником підприємства «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО, ПРАТ» є Матвіїшин Володимир Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО, ПРАТ» — м. Львів, вул. Козельницька, 3.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО, ПРАТ» офіційний сайт: https://www.loe.lviv.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах