Каталог підприємств України

ЕФІ-ТРАНС, ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ

ЕФІ -ТРАНС, ТОВ

03049м. Київ, вул. Богданівська, 1, оф. 1
Фактична адреса:03049, м. Київ, вул. Богданівська, 1, оф. 1
Телефон основний:(044) 3039277
Телефони контактні:(044) 5862697, (044) 3590107
Факс:(044) 3039255
info@efi-trans.ua
Сайт:

Про компанію

Керівник:Круподеря Сергій Володимирович — директор
Кількість працівників:22

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:32820284

Час роботи

Понеділок: від 09:00 до 18:00
Вівторок: від 09:00 до 18:00
Середа: від 09:00 до 18:00
Четвер: від 09:00 до 18:00
П'ятниця: від 09:00 до 18:00

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Організація перевезення вантажів:
- Залізничні перевезення
- Автомобільні перевезення
- Митні послуги
- Морські перевезення

Рекламна інформація

Компанія «ЕФІ-Транс» надає весь спектр послуг з транспортування вантажів залізничним транспортом. Наша компанія є однією з транспортно-експедиторських компаній, які на сьогоднішній день входять в список лідерів даного сегменту ринку. Серед наших клієнтів на сьогоднішній день не тільки вітчизняні, але й міжнародні виробники. Треба сказати, що операції з перевезення вантажів здійснюються нами вже понад 10 років, і за цей час нами було виконано ряд операцій різного рівня складності. Клієнтами нашої компанії є як фізичні, так і юридичні особи. Ми довго працювали над створенням позитивного іміджу компанії, що стало можливо завдяки багаторічному досвіду, нестандартних рішень і особливій системі роботи на транспортному ринку.

Ми віддаємо перевагу залізничних перевезеннях як найбільш оптимально поєднує в собі економічність з оперативністю та універсальністю в області експедирування вантажів. Наше підприємство акредитоване в адміністрації залізниць України, і має в своєму розпорядженні прямі домовленості з Південної, Донецької, Південно-Західної, Львівської, Одеської та Придніпровської залізницями. Тому ми можемо гарантувати надійність та якість доставки вантажу по території України. Завдяки тісним зв’язкам з європейськими та азіатськими залізничними компаніями ми забезпечуємо, також, кваліфіковану транспортну підтримку при перевезенні вантажів за кордон.

Ми займаємося як внутрішньонаціональними, так і міжнародними перевезеннями. Регіони нашої діяльності досить широкі та включають до себе значну частину Євро-Азійського транспортного ринку. Завдяки стабільному партнерству із провідними світовими експедиторськими компаніями, а також бездоганному знанню та неухильному виконанню законодавчих норм, ми можемо здійснювати експортно-імпортні та транзитні перевезення вантажів у безлічі країн світу, серед яких: Росія, Молдова, Казахстан, Румунія, Угорщина, Словаччина, Чехія, Німеччина, Австрія. Організація та виконання транспортування товару або матеріалів на території провідних держав Європи і Азії не складе для нас проблеми навіть при обмежених термінах.

Динамічно розвиваючись, ми надаємо залізничні перевезення вантажними вагонами, спеціальними рухомими складами, контейнерами та здійснюємо транспортування негабаритних вантажів з різних міст України. Ми забезпечуємо сприяння у страхуванні вантажів, в організації їх навантаження, вивантаження і кріплення, у виконанні оплати залізничних тарифів, у проведенні документообігу на прикордонних та інших станціях. Вантажно-розвантажувальні роботи виробляються у відповідності з сучасними вимогами безпеки, та навіть на прикордонних станціях ми забезпечуємо повний контроль перевантаження. Клієнтів, які цінують мобільність і безпеку, ми можемо обрадувати наданням надсучасної і надійної послуги комбінованих (інтермодальних) перевезень.

Однак Ви можете також розраховувати на високоякісні послуги нашої компанії в області вантажоперевезень з використанням автомобільної, судноплавної та авіатехніки. Таким чином, ми надаємо універсальне експедиторське обслуговування, що задіє всі основні види транспортних ресурсів.

Ми працюємо з найрізноманітнішими категоріями вантажів. Ви можете довірити нам як масові, так й штучні, насипні, наливні, контейнеропрігодні, генеральні та негабаритні вантажі. Ми розробимо оптимальні логістичні схеми та врахуємо всі особливості Вашого товару або матеріалів при транспортуванні.

Безпека вантажоперевезень забезпечується інноваційними технічними засобами. Ми використовуємо та постійно оновлюємо наш високотехнологічне обладнання, яке дозволяє нам відслідковувати всі переміщення вантажів у режимі реального часу. Ми з розумінням ставимося до спеціальних побажань наших партнерів, і, в разі особливої цінності вантажу, ми надаємо йому збройне супроводження на шляху прямування. Ви можете спати спокійно, адже не дивлячись ні на що - ми доставимо Ваш вантаж за місцем призначення вчасно та без єдиної подряпини.

Наші фахівці готові також виконати комплекс супутніх послуг, серед яких: страхування, законодавча підтримка, митне очищення, термінальна обробка та логістичне обслуговування.

Службова інформація

Профіль редагував:Віталій
Електронна пошта:info@efi-trans.ua
Дата перевірки:03.05.2017

03049, м. Київ, вул. Богданівська, 1, оф. 1
Фактична адреса:03049, м. Київ, вул. Богданівська, 1, оф. 1
Телефон основний:(044) 3039277
Телефони контактні:(044) 5862697, (044) 3590107
Факс:(044) 3039255
info@efi-trans.ua
Сайт:http://efi-trans.com.ua

Адреса на карті

Координати: 50.43699,30.480862

Фотогалерея

Відгуки про компаніюавтомобільні вантажоперевезення   автоперевезення вантажів   автотранспортні перевезення   вантаж і транспорт   вантаж транспорт   вантажі і транспорт   вантажі попутні вантажі   вантажі транспорт   вантажні перевезення по україна   вантажні перевезення україни   вантажоперевезення автоперевезення   вантажоперевезення в росію   вантажоперевезення вантажів   вантажоперевезення вартість   вантажоперевезення диспетчер   вантажоперевезення диспетчера   вантажоперевезення з європи   вантажоперевезення з китаю   вантажоперевезення міжнародні   вантажоперевезення по києву недорого   вантажоперевезення по україна ціни   вантажоперевезення росія   вантажоперевезення ціна   вантажоперевезення ціни   вартість вантажоперевезень   вартість перевезення   делла вантажоперевезення   диспетчер вантажоперевезення   диспетчер вантажоперевезень   доставка вантажів європа   доставка вантажів з україною   доставка вантажів китай   доставка вантажів по росії   доставка вантажів росія   доставка вантажів україна росія   доставка збірних вантажів   доставка збірного вантажу   ж д перевезення   жд перевезення   жд транспорт   залізничний перевезення   збірний вантаж   знайти вантаж   контейнерні перевезення   ліцензія на перевезення   міжнародні авто перевезення   міжнародні вантажі   міжнародні вантажоперевезення   міжнародні перевезення вантажів   міжнародні перевезення вантажу   міжнародне перевезення вантажів   міжнародне перевезення вантажу   негабаритні перевезення   перевезення в росію   перевезення вантажів в україні   перевезення вантажів з китаю   перевезення вантажів міжнародні   перевезення вантажів на україні   перевезення вантажів по києву   перевезення вантажів транспорт   перевезення вантажів транспортом   перевезення вантажу в україна   перевезення вантажу по україна   перевезення жд   перевезення з європи   перевезення залізничні   перевезення збірних вантажів   перевезення контейнерів   перевезення негабаритних вантажів   перевезення по європі   перевезення по росії   перевезення по україні ціни   перевезення транспорт   перевезення транспортом   перевезення транспорту   перевезти вантаж   подивитися вантажі   попутні вантажі   попутний вантаж   послуги вантажоперевезення   послуги вантажоперевезень   послуги перевезення   сайти вантажоперевезень   транспорт і вантажі   транспорт для перевезення   транспорт перевезення   транспорт перевезення вантажів   транспортні перевезення   транспортна перевезення   транспортування вантажів   транспортування вантажу   україна вантажні перевезення   ціни на вантажоперевезення